HAKKIMIZDA

Müşterilerimize poliüretan, selülozik, akrilik, endüstriyel, sentetik boya & vernik grubunda en yüksek kalitede hizmet vermeyi temel amaç edinmekteyiz.

Gün geçtikçe teknolojik yenilikleri takip eden firmamız modern üretim tesisiyle Kocaeli Başiskele ilçesinde kurulmuştur.

Deneyimli uzman kadrosu ve yüksek kalitedeki ürün portföyü ile hizmet vermenin yanında, pazarın dinamiklerini takip ederek müşteri odaklı ürünler ARGE laboratuvarı tarafından geliştirilmektedir.

MİSYONUMUZ

Mobilya boya & vernik sektöründe, modern üretim tesisimiz, Profesyonel kadromuzla, müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır. Müşteri ve pazarın ihtiyaçlarına göre, yenilikçi ve güvenilir ürünlersunmak.

Kalite çizgimizi her zaman en düzeyde ve uluslararası standartlarda tutmaktır.  Global teknolojik yenilikleri takip ederek firmamızın gelişmesini sürdürebilmektir.

İnsan sağlığına, çevre ve iş güvenliği konularına tedbirler almak, bu hususlarda en yüksek hassasiyette çalışmaları sürdürmektir.

VİZYON

Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yeni ve ileri teknolojileri takip ederek hizmet ve ürün kalitesiyle müşterilerimizin sürekliliğini sağlamak.